Auktionskammaren. Bildsidan. 26 mars 1955
Från 299 kr
Auktionskammare, 1975 mars
Örebro Auktionskammare, 1970-tal
Södra Kungsgatan och Smedsgatan
Auktionshallen
Reportage för Gefle Dagblad. Från "Spektakelhuset". April 1940. F.d. Operahuset
Kungsgatan mot norr från Tekniska skolan, 1903
Auktionskammaren, 1970-tal
Auktionskammaren 1963
Hus på Kungsgatan 26,24 före rivning, 1982
Förråd på Kungsgatan 26 före rivning, 1982
Södra Kungsgatan, östra sidan 1 december 1953
Södra Kungsgatan
"Uddevalla. Exteriör Kungsgatan. Edv. Carlsson."
Örebro stads auktionskammare på Kungsgatan 26,28,30 före rivning, 1982
Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.